Port Żeglugi Mazurskiej

Port Żeglugi Mazurskiej (Bulwar Loir et Cher) to miejsce nader chętnie odwiedzane przez przybyłych do Węgorzewa turystów.

Kursują stąd statki wycieczkowe pływające na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W okresie od 15 czerwca do 15 września codziennie odbywają się rejsy do Giżycka, Mikołajek, Rucianego Nidy.

Osoby preferujące krótsze wycieczki, mogą wybrać się w rejs po Jeziorze Mamry wokół wyspy Upałty. Krótkie trasy realizują też niewielkie statki wynajmowane w miejscowym Klubie Morskim LOK (ul. Braci Ejsmontów 2) lub w Ośrodku Wypoczynkowo - Żeglarskim „Wiking” (Kal 14).

Podczas rejsu statkami Żeglugi Mazurskiej można posilić się w działających na pokładach bufetach, a grupy zorganizowane mogą nawet zamówić obiad i kolację.

Żegluga Mazurska na specjalne zamówienie oferuje także kameralne rejsy małymi statkami w gronie od 10 do 15 osób oraz możliwość urządzenia na swoich statkach przyjęć i konferencji.Tekst: Sandra Nejranowska-Białka

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Malownicza przystań żeglarska, z której korzystają zarówno amatorzy pływania na łódkach i jachtach, jak też regionalna biała flota. Z portu w Węgorzewie turyści mogą wybrać się na klimatyczny, niezapomniany rejs po mazurskich jeziorach i kanałach. Statki floty Żeglugi Mazurskiej oferują dodatkowo m.in. organizację konferencji i hucznych przyjęć na pokładzie.

Filmowaniem Portu Żeglugi Mazurskiej może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy