Co lubimy w świętach?

Prawie wszyscy lubimy święta - z tym nie ma co dyskutować. Ale za co je tak naprawdę lubimy?

Jedni najbardziej uwielbiają prezenty - w tym prym wiodą dzieciaki, które doskakują do choinki w pierwszej chwili, kiedy tylko dostaną pozwolenie. Nie można im się dziwić, dla dzieciaków prezenty są najmilszą częścią, szczególnie że rzadko które z nich rozumie w swoim wieku ideę świąt.

Inni kochają dania świąteczne - na przykład barszcz z uszkami. Oczekiwanie na to, aż znowu spróbuje się swoich ulubionych klusek z makiem - to dla nich katorga większa, niż sprzątanie przed świętami.

Większość oprócz powyższych opcji jak jeden mąż chwali sobie wolne w pracy - mało kiedy zdarza się, że mamy tyle wolnego w ciągu roku. A jak dobrze się ułożą święta, to możemy mieć nawet tydzień wolności!

Wszyscy bez wyjątku jednak cenią to, co jest w święta najważniejsze - atmosferę. Jest ona tak niepowtarzalna że potrafi pogodzić nawet największych wrogów - i to nie ważne, czy spędzamy święta w domu czy na rodzinnym urlopie w pensjonacie. Widok osób których nie widzieliśmy od dawna jest świetnym uczuciem, a na dodatek możemy posłuchać ciekawych i zabawnych historii.

To wszystko razem powoduje że bez wyjątku kochamy święta. Nie ważne gdzie, jak - święta w 95% wspominamy naprawdę pozytywnie. Więc my również życzmy Wam Wesołych Świąt!

A jeśli też wpadliście na pomysł wyjazdu na święta na urlop, sprawdźcie nasze propozycje :)

Nasi partnerzy