Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Węgorzewa do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Węgorzewa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Węgorzewie bez wątpienia potrzebujesz pomocnego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Komentarze (2)

Pensjonat*** Karkonoski SPA 25.11.2015 13:21

NFhotel bardzo przypadł nam do gustu. Używamy go już jakiś czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dla nas, to jak do tej pory jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakich korzystaliśmy. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma wiele przydatnych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której także postanowiliśmy korzystać. Oczywiście polecamy!

Bałtyk Resort 25.11.2015 13:22

Mamy okazję korzystać z programu już od pewnego czasu i u nas faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z przejrzystymi warunkami korzystania i co ważne - darmowy! Bardzo usprawnia nam kontrolę nad rezerwacjami. Polecamy!

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy